Mapa strony
Podgląd wydruku
 
Ostatnia aktualizacja:
2020-07-03 08:42

 

 
 
 

2008.07.08 Najbliższe remonty dróg powiatowych

Wakacje to dla Powiatowego Zarządu Dróg w Olecku czas wytężonej pracy. Obecnie nadzoruje prace remontowe drogi na odcinku 1200 m ze Szczecinek w kierunku Raczki Małe. Inwestycja zostanie sfinansowana ze środków Powiatu Oleckiego, Gminy Olecko oraz Terenowego Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. Zakończenie remontu zaplanowano na koniec lipca br. Ponadto ruszyły prace związane z przebudową chodnika na ul. Środkowej, która ma zakończyć się w lipcu.

Fundusze na ten cel przeznaczył Powiat Olecki i Gmina Olecko.
- 7 lipca – mówi Dariusz Kozłowski, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg - nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na budowę dwóch zatok autobusowych w Lenartach. Poza tym kończymy przygotowywać dokumentację konkursową, więc niebawem zostanie ogłoszony przetarg na budowę chodnika w miejscowości Nory.

Na początku lipca zostały złożone wnioski do Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na dwie inwestycje: przebudowa i modernizacje ulic powiatowych - Grunwaldzka, Kościuszki, Plac Zamkowy, Zamkowa, Mazurska, Syrokomli, Norwida i Dąbrowskiej oraz przebudowa drogi na odcinku Kukowo-Zatyki-Kijewo.

 

 
 

 

Powiatowy Zarząd Dróg w Olecku